Hledáme nové autory

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Nezařazeno, Vydáno dne: 19. 02. 2010

Máte nějaký zajímavý nápad, model nebo postup, o který se chcete podělit s ostatními, a nemáte kde? Třeba proto, že se Vám nechce zakládat a spravovat vlastní stránky, neumíte nahrávat obsah na různé weby zdarma nebo se prostě jen chcete věnovat modelům a jednoduše uveřejnit kratší či delší článek? Pokud ano, ozvěte se !

Až doposud jsem obsah těchto stránek tvořil výhradně sám, a vzhledem k omezeným časovým možnostem je tedy množství novinek omezeno. Rád proto nabídnu prostor těchto stránek pro uveřejnění libovolného textu se vztahem k železnici a železnici blízké technice, modelům, postupům při modelařině atp.
Ptáte se, co Vám mohu nabídnout ?
V současné době zejména dodstatečný prostor na webu pro zveřejnění prakticky neomezeného množství dat (dobře, současné omezení je 5GB na celý server).
Dále úpravu Vašich podkladů, pokud to sami neumíte - ořezání obrázků a jejich úpravu na rozumnou velikost, převod textu do html z jiných formátů (txt, doc, rtf, ...) a doplnění příslušného formétování atd.
Samozřejmostí je uvedení jména autora článku a případně odkaz na jeho stránky, pokud je má.
Na publikované články mám pouze jeden požadavek - jejich originalitu. Může se pochopitelně jednat i o překlad článku, převzatého např. ze zahraničního webu, v takovém případě je ale třeba uvést i originální umístění článku, abych mohl kontaktovat autora a požádat o svolení s publikací.
Délka článku není nijak omezována.
Pokud vás možnost publikovat na mých stránkách zaujala, budu rád když se ozvete na mail redakce@pojezdy.eu.