Pojezd pro T211 (Prasátko) v TT - upoutávka - doplněno

Autor: Viktor Pohořelý <info(at)pojezdy.eu>, Téma: Modely TT / TTe, Vydáno dne: 15. 08. 2010

ikona sestaveneho pojezdu T211 v TTNedávno byl na Výtopně uveřejněn článek o prototypu pojezdu pro Prasátko v TT.
[NOVĚ: Vzhledem k záplavám, které postihly výrobní prostory dodavatele komponent bude k dispozici pouze omezený počet stavebnic, a zřejmě až v polovině září. Další materiál zajišťujeme z náhradních zdrojů, vše záleží na průběhu záchranných prací v dílně ALS.]
[ZRUŠENO: V současné době je již znám termín uvedení na trh i cena celé stavebnice - bude k dispozici v září tohoto roku ] za cenu 1550 CZK. Lze si ji objednat v našem eshopu, nebo rovnou u výrobce formou předobjednávky. V obou případech dostanete stavebnici v okamžiku, kdy bude na trhu. U nás nemusíte pro předobjednávku skládat žádnou zálohu, na druhou stranu u výrobce při jejím složení získáte slevu cca 7%.

Pro sestavení stavebnice pojezdu je třeba alespoň základních znalostí a zkušeností z oblasti mechaniky, sestavování pojezdů a také základní nástroje jako výstružník, závitníky atp. Pokud je nemáte, naleznete je v naší nabídce.
Vlastní stavebnice obsahuje všechny potřebné díly.
Ke stavebnici jsou k dispozici náhradní díly (kolečka, díly motoru, setrvačníky a ozubená kola atp.), nežádejte nás však o dodávky nekompletních stavebnic - stavebnice je odladěna na konkrétní komponenty, a i když třeba máte doma podobné díly v šuplíku, chceme předejít případným zklamáním pokud tyto díly nebudou přesně shodné a v odpovídající kvalitě.
Sestavený pojezd pro Prasátko T211 v TT
Sestavené pojezdy zatím k dispozici nejsou.