N-Šopík Jana Hlaváčka - nástroje, pomůcky a Nkové modely

Autor: Viktor Pohořelý <info(at)pojezdy.eu>, Téma: Modelová železnice, Vydáno dne: 25. 10. 2010

V dnešní době je na trhu prakticky nepřeberné množství nástrojů a pomůcek pro modeláře, nebo v modelařině dobře využitelné, byť původně vyráběné pro zcela jiné profese - na druhou stranu, zlatníci nebo zubaři mají k té modelařině velice blízko.
Jenže právě to nepřeberné množství prakticky znemožňuje začínajícím (ale i těm zkušenějším - nikdo nezná vše) si z této nabídky dobře vybrat, a rozlišit šmejd od kvalitního nástroje. Bohužel to mnohdy nelze poznat ani podle ceny, neboť někteří prodávají nekvalitní "čínské" šmejdy za cenu značkových nástrojů.


Druhý problém je v rozstroušené nabídce - prakticky není možné nakoupit vše potřebné pod jednou střechou, ale je nutné oslovit několik prodejců, takže poštovné se nakonec nasčítá ke stovkovým nebo tisícovým hodnotám, nehledě na to že ne každý prodejce je ochoten zasílat poštou nebo má alespoň internetové stránky.
Některé základní nástroje spojené se stavbou pojezdů naleznete u nás jako logický doplněk nabídky leptaných stavebnic a konstrukčních dílů, jedná se ale převážně o záležitosti strojařské. V nově otevřeném překupnickém obchůdku Jana Hlaváčka naleznete na jednom místě velice zajímavou nabídku kvalitních a prověřených nástrojů a pomůcek pro modeláře, vybraných z nejrůznějších oborů. Majitel stránek Vám rád zprostředkuje nákup těchto pomůcek na jednom místě - k zastižení bývá i na pražské burze.
Informace k nákupu (včetně vysvětlení proč překupnický krámek) naleznete na stránkách HonzikovyVlacky.cz.
Přeji příjemný výběr !