INZERCE - Prodám 2 Atlasky pro přestavby na ČKD

Autor: Viktor Pohořelý <info(at)pojezdy.eu>, Téma: Modely H0 / H0e, Vydáno dne: 22. 01. 2011

Lokomotivy Alco řady S-1 až S-4 jsou svým rozvorem velice blízké našim lokomotivám z produkce ČKD, majícím podvozky s rozvorem 2400 mm. V modelu se liší o pouhých 0,4 mm, což pozná jen málokdo. Navíc se dají bez velkých úprav použít pro pojezd Kocoura T466.2, pokud se stavitel smíří s rozdílem ve vzdálenosti čepů 1 mm.
Tyto modely pro US firmu Atlas navrhovalo a vyrábělo Roco, takže koncepce je shodná s tím, na co jsou místní modeláři zvyklí - solidní kovové domečky, usazení dvojkolí za nápravy a pětipólový motor.
Dva kousky těchto lokomotiv teď nabízím k prodeji, hlavně z toho důvodu že na přestavby nemám čas a do těch málo modelů, co mohu teď stihnout, plánuji pojezd s plným odpružením z leptu PG.

K dispozici jsou dvě lokomotivy v provedení provozovatelů Erie Lackwanna a Pennsylvania, ale na tom pro přestavby zas tolik nezáleží. Obě jsou použité, nicméně jsem je vyzkoušel a jezdí bez problémů. Provoz je tak vidět jen na kolech - viz fotky.
Cenovka na každou je 1500,- Kč, a je možné si je převzít na burze nebo zaslat poštou (v takovém případě je nutné přičíst ještě 70,- Kč za poštovné). K prodeji jsou i samostatně.
Více informací k přestavbám lze najít např. na těchto odkazech:
Přestavba Alco S-2 na T478
Zástavba do Kocoura od DK-Modelu s vlastním rámem
V případě zájmu mi napište na info@pojezdy.eu .


Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x