Hledáme nové autory

Máte nějaký zajímavý nápad, model nebo postup, o který se chcete podělit s ostatními, a nemáte kde? Třeba proto, že se Vám nechce zakládat a spravovat vlastní stránky, neumíte nahrávat obsah na různé weby zdarma nebo se prostě jen chcete věnovat modelům a jednoduše uveřejnit kratší či delší článek? Pokud ano, ozvěte se !

Až doposud jsem obsah těchto stránek tvořil výhradně sám, a vzhledem k omezeným časovým možnostem je tedy množství novinek omezeno. Rád proto nabídnu prostor těchto stránek pro uveřejnění libovolného textu se vztahem k železnici a železnici blízké technice, modelům, postupům při modelařině atp.
Ptáte se, co Vám mohu nabídnout ?
V současné době zejména dodstatečný prostor na webu pro zveřejnění prakticky neomezeného množství dat (dobře, současné omezení je 5GB na celý server).
Dále úpravu Vašich podkladů, pokud to sami neumíte - ořezání obrázků a jejich úpravu na rozumnou velikost, převod textu do html z jiných formátů (txt, doc, rtf, ...) a doplnění příslušného formétování atd.
Samozřejmostí je uvedení jména autora článku a případně odkaz na jeho stránky, pokud je má.
Na publikované články mám pouze jeden požadavek - jejich originalitu. Může se pochopitelně jednat i o překlad článku, převzatého např. ze zahraničního webu, v takovém případě je ale třeba uvést i originální umístění článku, abych mohl kontaktovat autora a požádat o svolení s publikací.
Délka článku není nijak omezována.
Pokud vás možnost publikovat na mých stránkách zaujala, budu rád když se ozvete na mail redakce@pojezdy.eu.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 19. 02. 2010 | 2117 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server