INZERCE - Prodám 2 Atlasky pro přestavby na ČKD

Lokomotivy Alco řady S-1 až S-4 jsou svým rozvorem velice blízké našim lokomotivám z produkce ČKD, majícím podvozky s rozvorem 2400 mm. V modelu se liší o pouhých 0,4 mm, což pozná jen málokdo. Navíc se dají bez velkých úprav použít pro pojezd Kocoura T466.2, pokud se stavitel smíří s rozdílem ve vzdálenosti čepů 1 mm.
Tyto modely pro US firmu Atlas navrhovalo a vyrábělo Roco, takže koncepce je shodná s tím, na co jsou místní modeláři zvyklí - solidní kovové domečky, usazení dvojkolí za nápravy a pětipólový motor.
Dva kousky těchto lokomotiv teď nabízím k prodeji, hlavně z toho důvodu že na přestavby nemám čas a do těch málo modelů, co mohu teď stihnout, plánuji pojezd s plným odpružením z leptu PG.

K dispozici jsou dvě lokomotivy v provedení provozovatelů Erie Lackwanna a Pennsylvania, ale na tom pro přestavby zas tolik nezáleží. Obě jsou použité, nicméně jsem je vyzkoušel a jezdí bez problémů. Provoz je tak vidět jen na kolech - viz fotky.
Cenovka na každou je 1500,- Kč, a je možné si je převzít na burze nebo zaslat poštou (v takovém případě je nutné přičíst ještě 70,- Kč za poštovné). K prodeji jsou i samostatně.
Více informací k přestavbám lze najít např. na těchto odkazech:
Přestavba Alco S-2 na T478
Zástavba do Kocoura od DK-Modelu s vlastním rámem
V případě zájmu mi napište na info@pojezdy.eu .


Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x
Model Atlas Alco S-x

[Akt. známka: 3,50 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 22. 01. 2011 | 6412 přečtení | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server