Mikrovrtáčky se stopkou - nabídka

Do své dílny jsem nedávno zakoupil větší množství mikrovrtáčků od průměru 0,3 mm. Vzhledem k tomu, že jsem musel vzít celou krabici a sám ji nestihnu spotřebovat několik let, dovoluji si je zároveň nabídnout případným dalším zájemcům.

Jedná se o průmyslové vrtáčky se stopkou, které se používají v průmyslových CNC strojích. Po nájezdu výrobcem udaného počtu hodin se vyřazují, protože již hrozí např. riziko jejich zlomení a poškození obrobku.
Pro modelářské použití a zpracování měkkých materiálů jako mosaz, plast atd jsou však ještě dobře použitelné a stejně je při ruční práci zlámu dřív, než se stihnou opravdu otupit.
Případným zájemcům je mohu přenechat za 15,- Kč za kus, s možným předáním např. na burze. Doporučuji si přinést vhodnou malou krabičku na jejich přepravu, průměry pod 0,5 mm jsou tenké a lámou se velmi snadno.
Tamtéž budou též minimálně v květnu a červnu 2011 k vidění a zakoupení.
Rozměry začínají na 0,3 mm a jsou odstupňované po 0,05 mm.

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 29. 04. 2011 | 4993 přečtení | Počet komentářů: 115 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server