N-Šopík Jana Hlaváčka - nástroje, pomůcky a Nkové modely

V dnešní době je na trhu prakticky nepřeberné množství nástrojů a pomůcek pro modeláře, nebo v modelařině dobře využitelné, byť původně vyráběné pro zcela jiné profese - na druhou stranu, zlatníci nebo zubaři mají k té modelařině velice blízko.
Jenže právě to nepřeberné množství prakticky znemožňuje začínajícím (ale i těm zkušenějším - nikdo nezná vše) si z této nabídky dobře vybrat, a rozlišit šmejd od kvalitního nástroje. Bohužel to mnohdy nelze poznat ani podle ceny, neboť někteří prodávají nekvalitní "čínské" šmejdy za cenu značkových nástrojů.


Druhý problém je v rozstroušené nabídce - prakticky není možné nakoupit vše potřebné pod jednou střechou, ale je nutné oslovit několik prodejců, takže poštovné se nakonec nasčítá ke stovkovým nebo tisícovým hodnotám, nehledě na to že ne každý prodejce je ochoten zasílat poštou nebo má alespoň internetové stránky.
Některé základní nástroje spojené se stavbou pojezdů naleznete u nás jako logický doplněk nabídky leptaných stavebnic a konstrukčních dílů, jedná se ale převážně o záležitosti strojařské. V nově otevřeném překupnickém obchůdku Jana Hlaváčka naleznete na jednom místě velice zajímavou nabídku kvalitních a prověřených nástrojů a pomůcek pro modeláře, vybraných z nejrůznějších oborů. Majitel stránek Vám rád zprostředkuje nákup těchto pomůcek na jednom místě - k zastižení bývá i na pražské burze.
Informace k nákupu (včetně vysvětlení proč překupnický krámek) naleznete na stránkách HonzikovyVlacky.cz.
Přeji příjemný výběr !

Související články:
Silikonové leštící kotoučky (31.07.2011)
Jak na (ne)pořádek v součástkách (25.07.2011)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 25. 10. 2010 | 4361 přečtení | Počet komentářů: 107 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server