Obtisky na modely v měřítku TT - nově v nabídce

Při hledání doplňků pro některé stavebnice jsem narazil na zajímavou nabídku obtisků Jacka (Petra Smutek). Oproti ostatním výrobcům nabízí podstatnou výhodu, protože obtisky nejsou tištěné na univerzální obtiskový papír, ale na sítotiskem nanášený lak. To výrazně zjednodušší práci s obtisky, protože odpadne pracné vystřihování obrysů obtisku.
Krabici obtisků jsem dostal o víkendu a byl jsem velmi mile překvapen jejich kvalitou.

Jak je vidět z obrázku, obtisky jsou seskupené do menších sestav, které mají vlastní vrstvičku laku (růžová barva). Stačí tedy vystřihnout obrys tak, aby nedošlo k poškození obrazce obtisku, ale není nutné pečlivě vystříhávat co nejmenší okraj.


Kvalita materiálu je také výrazně lepší. Nápisy se z papíru uvolňují po pár sekundách po namočení, není nutné je přímo dávat do vody. Tloušťka laku je menší než u obtisků na univerzálním papíru, po zaschnutí na modelu prakticky nejde poznat, že jde o obtisk!

V současné době zařazujeme postupně obtisky do naší nabídky. Zatím je k dispozici pouze sortiment pro měřítko TT a nejrozšířenější vozidla. Jednáme s autorem o rozšíření nabídky i do H0 a přidání dalších variant vozidel v obou měřítkách.

Přidávám několik ukázek - pro plné rozlišení klikněte na obrázek.

[Akt. známka: 2,40 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 21. 01. 2013 | 6314 přečtení | Počet komentářů: 280 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server