PŘEDSTAVUJEME: Malosérie MTB - ČD Cargo a ŽSR

Jako reakce na přání modelářů vzniklo několik "malosériových" provedení - konkrétně provedení přepravců ČD Cargo a ŽSR. První fotografie naleznete v tomto článku.
Oproti předchozím verzím se objevilo i několik úprav na vlastním modelu - například věrohodněji tvarované madlo pod čelním oknem. Ve finále bude více zasazené do karoserie - modely na fotografiích ještě nejsou finální, ale jde o první kusy pro ověření nástřiku a potisku. Karoserie Cargo je pouze cvičně osazena na pojezd z jiného modelu.
Modely budou k dispozici zřejmě ještě v průběhu října. K modelům jsou k dispozici DCC dekodéry i zvukové dekodéry.
Přinášíme také fotografii nově řešených štítků z laserem vyřezávaných samolepek - viz poslední fotografie.
Modely jsou již doplněny v našem eshopu. Modely lze též rezervovat mailem s vyzvednutím na burze v Opletalce.


Provedení ČD Cargo - první vzorek pro ověření potisku a detailů.

Brejlovec ČD Cargo - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB

Fotografie zepředu - madlo pod oknem přijde na finálce více zapustit, takto je mezera příliš velká.
Brejlovec ČD Cargo - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB
Brejlovec ČD Cargo - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB


Provedení ŽSR - první vzorek pro ověření potisku a detailů.

Brejlovec ŽSR - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB

Fotografie zepředu - madlo pod oknem přijde na finálce více zapustit, takto je mezera příliš velká.
Brejlovec ŽSR - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB
Brejlovec ŽSR - model lokomotivy řady 750 od fy. MTB


Samolepicí tabulka na modelu

Stitek modelu lokomotivy řady 750

Následující text je rozmazán hlavně kvůli zvětšení fotky :-(, asi to budu muset ještě přefotit v detailu.
Stitek modelu lokomotivy řady 750 od fy. MTB

[Akt. známka: 1,78 / Počet hlasů: 18] 1 2 3 4 5
| Autor: Viktor Pohořelý | Vydáno dne 04. 10. 2011 | 8432 přečtení | Počet komentářů: 175 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledat text

Web je archivován Národní Knihovnou
    
Partnerské stránky
   Hekttorova Vytopna
   м
   Modelove kralovstvi Zdar nad Sazavou
   Trainmania Michala Bednáře
   LokoPin Martina Pinty
   Honzíkovy vláčky
   DK Model - leptané modely
   Houmrovy stránky
   Modeove kolejiste Podbaba

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server